مقاله ها

به گزارش مجمع جهانی صلح اسلامی به نقل از سلام نیوز دکتر داوود عامری دبیرکل مجمع جهانی صلح اسلامی ضمن تبریک وشاد باش به مردم عزیز ایران به مناسبت آغاز سال 1400 در یادداشتی نوشت : نوروز یکی از مهمترین اعیاد ایرانی است که نه تنها بین همه اقوام ایرانی به صورت مشترک جشن گرفته می‌شود، بلکه نماینده ایران فرهنگی است که در کشورهای همسایه و در حوزه بسیار گسترده‌تری از جغرافیای ایران کنونی، مورد توجه اقوام و ملتهای منطقه نیز می باشد.

به گزارش مجمع جهانی صلح اسلامی به نقل از یورو نیوز ،جانشین قاسم سلیمانی در مراسمی که به مناسبت سالگرد ترور فرمانده پیشین نیروی قدس سپاه پاسداران ترتیب داده شده بود، گفت:

شاید کسانی در خانه خودتان انتقام خون حاج قاسم را از شما بگیرند.

 

در  بخشی از این گزارش امده است :اسماعیل قاآنی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران ایران می‌گوید ممکن است از درون خانه آمریکایی‌ها «کسانی پیدا شوند» و از آنها «انتقام» بگیرند.

انگلستان اولین کشوری بود که شیوع ویروس جهش یافته کرونا را پس از دریافت واکسن های ژن خوکی اعلام کرد ؛ آیا ارتباطی بین نوع جهش یافته ویروس و واکسن های ژن خوکی وجود دارد؟

ابازدارنده ها و سرعت گیرها در مسیر مدیریت آسیب‌های اجتماعی

 

در پی اقدامات و سیاست های مشترک آمریکا و رژیم صهیونیستی در عادی سازی روابط با کشورهای عربی منطقه و برخی اخبار حول کشورهای اسلامی و همپیمانان آنان در این رابطه،  برآن شدیم گزارشی حول آن گردآوریم:

 

خبر/ در ادامه رفتارهای خشونت آمیز و تبعیض آمیز نیروهای امنیتی؛  یک سیاهپوست  بی گناه دیگر ناغافل به دست پلیس آمریکا کشته شد!

سراب روی آب ! در دنیای مجازی بویژه نام افزار اینستاگرام با انواع و اقسام انسان ها و پدیده ها و مسائل اجتماعی و فرهنگی و...رو برو می شویم. یکی از این مسائل قابل تامل، فعالیت های گروهی به نام"لات های مجازی" در اشکال مختلف است که در افزایش انواع جرم، ناامنی، خشونت و نقض آشکار حقوق انسانی نقش پررنگی ایفا می‌کنند .

دبیرکل سازمان ملل در تاریخ ۱۸ آذر ۱۳۷۱ با اشاره کوتاهی به روند جنگ تحمیلی، عراق را به ‌عنوان مسئول و آغازگر جنگ معرفی و دلایل این کشور برای شروع جنگ را غیرقابل قبول و ناکافی دانست....

محسن پاک آیین سفیر سابق ایران در آذربایجان و عضو شورای راهبری مجمع جهانی صلح اسلامی در یادداشت اختصاصی اظهار داشت : به دنبال بیانیه کشورهای انگلیس، فرانسه و آلمان علیه برنامه‌های هسته‌ای صلح‌آمیز جمهوری اسلامی ایران و تکرار اتهامات بی‌اساس و واهی، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در بیانات خود در تاریخ ۴ آذر ۱۳۹۹ خاطرنشان کردند:

 

صفحه‌ها

اشتراک در مقاله ها