اخبار

مؤسسه جدید اسلامی در شهر «دیربورن هایتس» در ایالت «میشیگان» آمریکا که قبل از تأسیس، کلیسا بود، با حفظ نیمکت‌ها و میز سخنرانی کشیش برای استفاده مجدد در این مؤسسه تلاش دارد، مفهوم صلح و همزیستی در اسلام را عملاً به نمایش بگذارد.

 دانشگاه مذاهب اسلامی ایران و دانشگاه 'حسن الدین' بزرگترین دانشگاه شرق اندونزی در شهر ماکاسار روز سه شنبه تفاهم نامه همکاری امضا کردند که براساس آن کرسی اسلام شناسی در این دانشگاه ایجاد می شود.

صدها شهرک نشین صهیونیست تحت حمایت شدید نیروهای پلیس رژیم صهیونیستی اقدام به یورش به حریم مسجدالاقصی کردند.

مسلمانان آمریکایی از هالیوود درخواست کردند تا با تغییر روند خود در انتخاب بازیگر، به انتخاب بازیگران مسلمان صرفاً برای ایفای نقش‌ تروریست‌ها پایان دهند.

همایش بررسی «زندگانی و میراث فکری حضرت امام خمینی(ره)»، ۱۳ خردادماه به همت رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در غنا برگزار می‌شود.

سازمان بهداشت جهانی با تأکید بر این‌که شیوع وبا در یمن در حال گسترش است، اعلام کرد، تاکنون ۳۱۵ نفر بر اثر این بیماری جان خود را از دست داده‌اند.

نشست دینی «آموزش‌های قرآنی و فرهنگ صلح» به همت رایزنی فرهنگی جمهوري اسلامي ايران در سنگال برگزار شد.

 نتایج یک مرکز بین‌المللی نشان می‌دهد که بیش از ۳۱ میلیون نفر در سال ۲۰۱۶ میلادی به خاطر جنگ و فاجعه، آواره و بی خانمان شده‌اند.

نماینده سازمان ملل در امور سوریه با اعلام پایان مذاکرات ژنو، دور بعدی گفتگوها را ماه آینده (ژوئن) اعلام کرد.

داعش در بیانیه‎ای از کودکان بین ۱۲ تا ۱۴ ساله اردوگاه پناهندگان فلسطینی «یرموک» در جنوب دمشق خواست تا برای جنگ با ارتش سوریه به این گروه تروریستی تکفیری بپیوندند.

صفحه‌ها

اشتراک در اخبار