داعش دختران را از طریق شبکه های اجتماعی می فروشد

به گزارش پایگاه خبری انباء عدن، گروه تروریستی داعش از شبکه های اجتماعی به عنوان تریبونی برای بردگی جنسی زنان استفاده می کند.
این تروریست داعشی در فیسبوک نوشته است: به همه برادرانی که به خرید این برده زن فکر می کنند... قیمت 8 هزار دلار است.
رونامه آمریکایی واشنگتن پست نیز در مطلبی با اشاره به این مساله نوشت: این پست در 20 مه (اردیبهشت) در فیسبوک توسط ابو اسعد الالمانی تروریست داعشی آلمانی قرار داده شده است.
همین تروریست چند ساعت بعد در پست دیگری از یک دختر ایزیدی نوشت: این دختر نیز به 8 هزار دلار فروخته می شود.
شبکه اجتماعی فیسبوک به سرعت تصویر منتشره شده را حذف کرد؛ این در حالی است که صدها زن ایزدی توسط داعش در عراق ربوده و تحت بردگی جنسی قرار گرفته اند.
داعش تحت فشار حملات نظامی در سوریه و عراق با بحران شدید مواجه و به فکر فروش زنان به ویژه زنان ایزیدی ربوده شده توسط تروریست های خود افتاده است.
شمار زنان عرضه شده برای فروش به ویژه زنان ایزدی زندانی که با مشکل کمبود غذا و دارو مواجه هستند و در اماکن خطرناکی که هر لحظه مورد بمباران قرار می گیرند به عنوان منبع درآمدی برای داعش، رو به افزایش است.
تروریست های داعش از شبکه های اجتماعی در ماههای اخیر برای فروش شمار زیادی زن، انتشار قوانین چگونگی رفتار با آنها و طرز کتک زدن آنها استفاده می کند.
استیون استالینسکی مدیر اجرایی انیستیو تحقیقات خاورمیانه در واشنگتن در این باره می گوید، شاهد وحشی گری های زیاد داعش بودیم اما طی دوسال گذشته این وحشی گری ها همه را غافلگیر کرده است، به ویژه فروش زنان از طریق شبکه های اجتماعی نشان دهنده اوج توحش داعش است.
استالینسکی افزود: ابو اسعد الالمانی دائما در فیسبوک برای داعش خیریه جمع آوری می کند و در حال حاضر در اطراف الرقه محل تجمع داعش در سویه مستقر است.
گروه تروریستی داعش طی دو سال اخیر به کمک کشورهای آمریکا، عربستان، قطر، ترکیه و رژیم صهیونیستی بخش هایی از عراق و در 4 سال گذشته بخش هایی از سوریه را اشغال و تاکنون مرتکب جنایات زیادی در این دو کشور شده است.

مرجع: تاریخ مطلب:

افزودن دیدگاه جدید