انگلیس شریک رژیم صهیونیستی در کشتار فلسطینیان

یک گروه از فعالان ضد رژیم صهیونیستی، دولت انگلیس را به دلیل همکاری با اسرائیل در تولید پهپادهایی که در نهایت در کشتار فلسطینی‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند، در این کشتار همدست دانستند.

به گزارش قدسنا، به نقل از راشاتودی، معترضان عضو گروه فعال موسوم به "کمپین اقدام فلسطینی" شدیدا از انگلیس به دلیل حمایت و ارائه فضا برای تولید پهپادهای مورد استفاده اسرائیل در پاکسازی قومی فلسطینی‌ها در کرانه باختری و نوار غزه، انتقاد کردند.

اعتراضات این گروه موسوم به "مسلح کردن اسرائیل را متوقف کنید" روز دوشنبه در مقابل مرکز "اکسل" در انگلیس که در روزهای اخیر میزبان کنفرانس بین المللی تجهیزات امنیتی و دفاعی به عنوان یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های تسلیحاتی جهان بود، برگزار شد.تظاهرکنندگان اعتراضاتشان را علیه شرکت اسرائیلی "البیت" که تولید کننده پهپادهای اسرائیلی مورد استفاده علیه غیرنظامیان در غزه است، برگزار کردند. آنها اعلام کردند که تسلیحات این شرکت به کسانی فروخته می‌شود که از قتل عام غیرنظامیان بی‌گناه سود می‌برند.

اسرائیل در اوت ۲۰۱۴ دست به یک عملیات نظامی بزرگ علیه فلسطینی‌های نوار غزه زد که در جریان آن ۲۲۰۵ فلسطینی از جمله ۵۰۰ کودک را قتل عام کرد.

 

 

تاریخ مطلب:

افزودن دیدگاه جدید