نسخه الکترونیکی کتاب «اسلام هراسی در سینمای هالیوود» منتشر شد

نسخه الکترونیکی کتاب «اسلام هراسی در سینمای هالیوود» به همت در قالب کتابخوان همراه پژوهان منتشر شد.

محمد پهلوانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری رسا با اشاره به آماده سازی نسخه الکترونیکی کتاب «اسلام هراسی در سینمای هالیوود» اظهار داشت: سال‌هاست که دولت آمریکا برای هم‌سوکردن افکار عمومی ملت‌ها از ابزارهای رسانه‌ای به ویژه سینما بهره می‌برد و هالیوود نیز بخش عمده تولیدات سینمای آمریکا را عهده‌دار است.

مدیر فناوری اطلاعات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی گفت: سالیانه بیش از ششصد حلقه فیلم در آن تولید می‌شود که بیشتر این تولیدات همسو با سیاست خارجی آمریکا و نظام سرمایه‌داری است.

وی تصریح کرد: نویسنده این کتاب بر آن است که حربه‌ها و حیله‌های فرهنگی غرب علیه اسلام را که رسانه و مخصوصا سینمای هالیوود در قالب فیلم سینمایی، سریال، انیمیشن و ...اجرایی و عملیاتی می‌ کنند شناسایی و معرفی و مبتنی بر مبانی قرآن و روایات آنها را تحلیل محتوایی، نقد و بررسی کند.

پهلوانی به معرفی این کتاب پرداخت و گفت: این کتاب نوشته سید مهدی گنجیانی و محمود علیپور و در مرکز فرهنگی هنری دفتر تبلیغات اسلامی تهیه شده و در انتشارات بوستان کتاب به چاپ رسیده است.

وی افزود: کتاب «اسلام هراسی در سینمای هالیوود» با 383 صفحه به زبان فارسی و به قیمت 275000 ریال در سال 1396 منتشر شده و به تازگی اداره فناوری اطلاعات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی این کتاب را به صورت کتاب الکترونیکی و در قالب کتابخوان همراه پژوهان با قابلیت اجرا در سیستم عامل اندروید و ویندوز به قیمت 68000 ریال منتشر کرده است.

پهلوانی درباره خرید نسخه الکترونیکی این کتاب خاطرنشان کرد: علاقه مندان برای دریافت نرم افزار این کتاب می توانند به نشانی اینترنتی کتابخوان همراه پژوهان به آدرس www.pajoohaan.ir مراجعه کرده و با خرید نسخه الکترونیکی این کتاب، از مطالب آن بهره مند شوند

تاریخ مطلب:

افزودن دیدگاه جدید