اخبار

دکترعامری گفت: امروز بسیاری از علما و مبلغان در سراسر جهان در حوزه معرفی چهره اسلام ناب فعالیت می‌کنند اما این اقدامات کافی نیست و نیاز به عملیات هدفمند، سازمان‌دهی شده، قوی و پرحجم است.

گروهی از مسلمانان و طرفداران صلح امروز در مقابل سفارت آمریکا در آلمان تجمع و جنایت‌های ائتلاف متجاوز سعودی-آمریکایی علیه مردم بی‌دفاع یمن را محکوم کردند.

 

روسای جمهور پنج کشور ساحلی دریای خزر در بیانیه ای در پایان نشست مشترک، تاکید کردند: دریای خزر دریای صلح، همدلی، حسن همجواری و همکاری‌های مؤثر بین‌المللی است.

 

محسن پاک‌آیین عضو شورای راهبری مجمع جهانی صلح اسلامی در هم اندیشی روز خبرنگار گفت: نقش رسانه‌ها در رفع اختلافات میان کشورها و برقراری دوستی میان ملل بسیار مهم است، چراکه امروز رسانه‌های صهیونیستی به دنبال ایجاد اختلاف میان ما و سایر کشورها هستند.

مجمع جهانی صلح اسلامی به مناسبت روز خبرنگار ،هم اندیشی  به پاس قدردانی از تلاش ها و خدمات ارزنده اصحاب رسانه که پرچم رسالت بزرگ اطلاع رسانی و آگاهی بخشی را بر دوش گرفته اند برگزار کرد.
 

ادعاي ترامپ جنگ طلب درباره «صلح جهاني» خبرگزاري آريا-وزير خارجه کشورمان گفت: روابط بين‌الملل، جشنواره انتخاب ملکه زيبايي با کليشه‌هاي نخ‌نما درباره آرزوي صلح جهاني نيست.

مجمع جهانی صلح اسلامی به مناسبت روز خبرنگار  17 مرداد ماه ،هم اندیشی  به پاس قدردانی از تلاش ها و خدمات ارزنده اصحاب رسانه که پرچم رسالت بزرگ اطلاع رسانی و آگاهی بخشی را بر دوش گرفته اند برگزار می کند.

پژوهشکده نهج‌البلاغه در راستای سلسله نشست‌های تخصصی خود به بررسی «ابعاد حقوق بشر در نهج‌البلاغه» اقدام کرده است.

دبیر کل مجمع جهانی صلح اسلامی دکتر عامری بر ضرورت تعامل نخبگان در گفتمان سازی حقوق بشر و کرامت انسانی در جهان معاصر تاکید نمود.

فعال حقوق بشری یمن و برنده جایزه نوبل صلح، جنایت دیروز ائتلاف سعودی-اماراتی در شهر الحدیده را محکوم کرد و گفت که این گونه جنایت‌ها پیگیری‌ خواهند شد.

صفحه‌ها

اشتراک در اخبار