بیانیه ها

12 تیرماه یادآور تراژدی بزرگ انسانی است که ایالات متحده علیه مردم ایران انجام داده است. در این روز، سقوط هواپیمایی مسافربری ایران که یک تراژدی انسانی و تخلف آشکار از معاهدات بین المللی است، به دستور مستقیم دولتمردان آمریکا صورت گرفت.

فلسطین یک دولت و سرزمین اسلامی است که که بیش از 70 سال رنج اشغال توسط صهیونیست ها را بر دوش می کشد و امروزه با دو رنج اشغال و بحران ویروس کرونا دست به گریبان است

اگر تا به امروزه برخی جهان را خسته از جنگ، تروریسم، ظلم، بی¬ عدالتی و دور افتاده از ارزش‌هاي معنوي می دانستند؛ چندی است که ویروسی فراگیر که منشأ و شکل گیری آن در کنار راه علاج آن ناشناخته مانده است، آرامش را جهانیان سلب کرده است.

امروزه جهان شاهد بیماری فراگیر و مرموزی است که آسیب­های مختلف جانی، مالی و روحی و روانی را بر شهروندان کشورهای مختلف وارد آورده است. ویروس کوئید 19 که از چند ماه قبل در بخشی از جهان آغاز شد، به سرعت در اقصی نقاط جهان و به گونه­ای گسترش یافته است که هیچ ملتی از آن مصون نیست و بدون همکاری و همراهی بین المللی مهار آن امکان پذیر نیست. 

بیانیه مجمع جهانی صلح اسلامی در اعلام کمک و همکاری برای مبارزه با ریشه کنی «کرونا»

مجمع جهانی صلح اسلامی به عنوان یک سازمان مردم نهاد غیردولتی که سالهاست در عرصۀ صلح، عدالت و امنیت مشغول به فعالیت می باشد، ضمن دعوت همگان به رعایت اصول و موارد بهداشت فردی و جمعی و تشکر از خدمتگزاران عرصۀ سلامت، جامعه رسانه ای و همه سازمان های مسئول و داوطلب که برای ایجاد جامعه ای ایمن و سالم تلاش می کنند، آمادگی خود را برای همراهی و همکاری در رفع این بحران اعلام می دارد...

مجمع جهانی صلح اسلامی ضمن تبریک آغاز چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، بر این باور است که 22 بهمن امسال به دلایل متعددی باید مورد توجه ویژه اندیشمندان، نخبگان آزادیخواهان و علاقه مندان انقلاب اسلامی قرار گیرد.

بیانیه مجمع جهانی صلح اسلامی در محکومیت طرح موسوم به معامله قرن

صلح، عدالت، امنیت و تعامل بین انسان ها و دولت ها از جمله اصول اساسی و فطری است که مورد قبول و تأیید همگان است و همواره جامعه جهانی برای نیل به این آرمان بزرگ بشری تلاش کرده است.

مجمع جهانی صلح اسلامی معتقد است؛ امروز دنیای اسلام، منطقه غرب آسیا و جبهۀ مقاومت شاهد گسترش تهدیدات صلح، امنیت و کرامت انسانی است که ریشۀ این حوادث در زیاده خواهی و زورگویی قدرت های سلطه گر و همچنین ظلم و ستم رژیم نژادپرست صهیونیستی قرار دارد. 

مجمع جهانی صلح اسلامی  طی بیانیه ای شهادت  قهرمان مقابله با تروریسم «سردار قاسم سلیمانی» را به رهبر حکیم  انقلاب اسلامی، ملت های مسلمان و آزادیخواهان جهان تسلیت عرض می نماید.

مجمع جهانی صلح اسلامی در بیانیه ای به مناسبت روز جهانی صلح 2019 صلح را یک واژه ارزشی دانست که ریشه در فطرت انسان ها داشته و قاعدتا همه جهان به آن گرایش دارند و برای تحقق آن تلاش می کنند و نوعی هم افزایی عمومی نسبت به تحقق این آرمان مشترک بشریت وجود دارد.

صفحه‌ها

اشتراک در بیانیه ها